تبلیغات
perspolissara - چه ناسا می تواند شما را در مورد اهداف کسب و کار شما

چه ناسا می تواند شما را در مورد اهداف کسب و کار شما

جمعه 15 بهمن 1395 04:53 ب.ظ

 

چه ناسا می تواند شما را در مورد اهداف کسب و کار شما

 • چه ناسا می تواند شما را در مورد اهداف کسب و کار شما

  با وجود مسائل جاری به چالش کشیدن ناسا، آن را تامین مالی و آینده برنامه شاتل فضایی، یک درس کلیدی شما می توانید از یادگیری وجود دارد آن موفقیت های گذشته. این درس است که در مورد تعیین یک هدف کامل و از جمله پیامدهای گسترده تر برای کسب و کار شما و کارکنان خود را.

  در برنامه های فضایی در دهه ۶۰ و ۷۰ بیش از سوار تمرکز برای پرواز به ماه و ماموریت های دیگر نه تنها گرفتن فضانوردان به فضا بلکه آوردن آنها با خیال راحت. برنامه آپولو با هدف خاص از انسان فرود بر روی ماه و اطمینان از بازگشت امن خود را به زمین طراحی شده است. “بازگشت امن” بخشی از این است که اغلب نادیده گرفته، اما این در واقع یک عنصر بسیار کلیدی در تضمین سطح بالایی از ایمنی و تست. همچنین این مهندسان ناسا سوار به اطمینان حاصل شود که آنها فرآیندهای موثر برای شناسایی علل مشکلات و پیدا کردن راه حل به سرعت، به عنوان در حوادث آپولو ۱۳٫ همه چیز که برنامه ریزی شده بود و اجرا شامل عنصر بازگشت امن به هدف دیده می شد.

  در کسب و کار، ما اغلب از اهداف مربوط به گردش مالی، سود و تعدادی از مشتریان تنظیم شده است. این اهداف جامد است که می توان اندازه گیری و به راحتی قابل شناسایی هستند. با این حال، در روند راه این اهداف تاثیر دستیابی به آنها را اغلب می تواند فراموش شود. شما یک هدف بلند پروازانه تعیین شده برای کسب و کار و فراموش می کنند که شما می خواهید برای رسیدن به آنجا و هنوز هم اطمینان از بازگشت امن به زمین را برای شما و کارکنان خود را.

  پس از همه، چه استفاده از آن برای رسیدن به ارتفاعات بلند از اهداف کسب و کار خود را تنها برای پیدا کردن که شما و کارکنان خود را وارد طلاق گرفته، با مشکلات قلبی، درد و رنج از استرس، اضطراب و حملات هراس، احساس ناسالم و خسته ، اضافه وزن، عصبانی و افسرده هستید؟ این چیزی است که شما واقعا می خواستم؟ این است که هدف واقعی شما برای هدف قرار گرفتند.

  هنگامی که به شما در تنظیم اهداف کسب و کار خود، آنها را کمی گسترده تر. شامل عنصر انسانی. این خوب است که انتظار می رود یک استرس کوچک و فشار اما نه آنقدر که سلامت همه رنج می برد. بسیاری از صاحبان کسب و کار اهداف کسب و کار اصلی خود را با انگیزه که قادر به را برای خانواده خود فراهم تنظیم شده است. اما چه استفاده از آن اگر شما خانواده خود را از دست در طول راه.

  شما باید اهداف کسب و کار خود را به طوری که شما می توانید آنها را در یک راه سالم به دست، در حالی که حفظ روابط خود را، سلامت خود و سلامت عقل خود را. و به عنوان پیشرفت شما، مرتب بررسی کنید و از خود بپرسید اگر شما هنوز هم در راه به رسیدن به هدف کامل است. شما اغلب می خواهید که مهم ترین بخش های فراموش شده اند.

  اگر شما یکی از کسانی که مشترک به این ایده که شما می توانید اهداف خود را با درد و رنج را دست یابد، پس از آن شاید شما فقط نیاز دارید برای نمونه هایی از مردم که آن را موفق شده اند نگاه کنید. شاید شما در حال به سادگی مدل های نقش بد در گذشته و شما نیاز به پیدا کردن یکی از جدید.

  وقتی که شما برای بازگشت امن آن اجازه می دهد تا شما را به تکرار این روند دوباره و دوباره برنامه ریزی کنید. این باعث می شود کسب و کار شما پایدار است. آن را می سازد وفاداری کارکنان و طول عمر کسب و کار. و همچنین می تواند به شما مقدار زیادی در دادخواهی و پرداخت بیمار را نجات دهد.

  هر شرایطی که باشید در کسب و کار خود هستید، مطمئن شوید که قبل از ماموریت بعدی خود را به شما راه اندازی شما در مورد چگونگی هر کس می شود با خیال راحت فکر می کردم. و یک پرواز است.


برچسب ها: چه ، ناسا ، می ، تواند ، شما ، را ، در ،